Nasze artykuły

Ho, ho, ho! Bądź gotowy na największą sprzedaż w roku – Mateusz Nowak dla Magazyn E-commerce w praktyce

„Do grudnia jeszcze daleko!” – jeśli masz sklep online i pomyślałeś w ostatnim czasie w ten sposób, to jest duża szansa, że właśnie przegrałeś walkę o klienta. Myślenie o świątecznych zakupach i samo ich robienie zaczyna się bowiem znacznie wcześniej i ten trend będzie się raczej utrzymywał. Co ważne, transakcje przeprowadzane w okresie świątecznym to praktycznie 1/5 rocznej sprzedaży i o 30% większe zyski niż w pozostałych miesiącach roku. To także szansa na przywiązanie klienta do sklepu. Jest więc o co walczyć – piszemy w listopadowym numerze Magazynu E-commerce w praktyce.

Pismo można kupić tutaj: Jak sprzedawać więcej, lepiej i częściej w 2019 roku? Magazyn E-commerce w praktyce 

Wyślij zapytanie ofertowe

*pole obowiązkowe

Wyrażam zgodę na:
tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
Klauzula informacyjna

Jesteś zainteresowany ofertą:

W pozostałych sprawach:

Adres:

Cube Group S.A.
ul. Puławska 99A
02-595 Warszawa