GOOGLE

Jesteś tutaj

Od początku działalności Cube Group postawiliśmy sobie za cel ścisłą współpracę z Google, dostarczającym najszersze spektrum narzędzi do realizacji działań marketingowych w Internecie.

Już w pierwszym roku działalności nasza agencja uzyskała certyfikat Google AdWords. Doświadczenie i wiedza zespołu realizującego kampanie performance w Google poparte są również indywidualnymi certyfikatami Google AdWords.

Pod skrzydłami Cube Group, dwaj specjaliści uzyskali prestiżowe tytuły trenerów Google AdWords.

Google AdWords to uznawany na całym świecie certyfikat będący świadectwem wiedzy z zakresu najnowszych narzędzi udostępnianych przez Google. Wskazuje na doświadczenie w prowadzeniu i zarządzaniu kampaniami reklamowymi.

  Wyślij zapytanie ofertowe

  *pole obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na:
  tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
  tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
  tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
  Klauzula informacyjna

  Jesteś zainteresowany ofertą:

  W pozostałych sprawach:

  Adres:

  Cube Group S.A.
  ul. Puławska 99A
  02-595 Warszawa