Pozycjonowanie strony www dla fraz lokalnych

Pozycjonowanie fraz kluczowych zawierających lokalizację miejsca, w obrębie którego użytkownicy poszukują danej usługi lub produktu, szczególnie polecane dla firm świadczących usługi lokalne. Ofertę uzupełnia stworzenie i dodanie profilu firmy do Google+ Lokalnie.

Strategia ta jest szczególnie istotna ze względu na geolokalizację rezultatów wyszukiwania oraz prezentację dodatkowych map lokalizacyjnych w wynikach Google.

Jak podaje wyszukiwarka Google aż 97% konsumentów wyszukuje informacji na temat firm lokalnych w internecie.

Pozycjonowanie lokalne daje możliwość mniejszym, regionalnym przedsiębiorstwom na skuteczne konkurowanie o klienta z dużymi ogólnokrajowymi firmami i globalnymi korporacjami.

 

<< Powrót

  Wyślij zapytanie ofertowe

  *pole obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na:
  tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
  tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
  tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
  Klauzula informacyjna

  Jesteś zainteresowany ofertą:

  W pozostałych sprawach:

  Adres:

  Cube Group S.A.
  ul. Puławska 99A
  02-595 Warszawa