Aviva – OFE

Cel: 

Pozyskanie jak największej liczby wniosków przystąpienia do Aviva OFE, przy określonym maksymalnym koszcie pozyskania. Realizacja miała także wpłynąć na wzrost świadomości marki oraz wzrost efektywności dotychczas prowadzonych działań z obszaru SEM.

Rezultaty: 
76
%
WZROST LICZBY POZYSKANYCH WNIOSKÓW
63
%
SPADEK KOSZTU ZA KLIKNIĘCIE
29
%
WZROST WSPÓŁCZYNNIKA KLIKALNOŚCI

Realizacja:

Aviva - OFE

Aviva - OFE-2

  • Ponad 4,2 tysiące fraz kluczowych.
  • Ponad 2,3 tysiące fraz wykluczających.
  • Ponad 439 unikalnych reklam.
  • Ponad 1,2 tysiąca witryn.
  • 1linia kreacyjna, 2 wersje landing page (testy A/B).

„Z agencją Cube Group współpracujemy nieprzerwanie od 2007 roku w zakresie marketingu w wyszukiwarkach internetowych obejmującego linki sponsorowane oraz pozycjonowanie stron…”

Arkadiusz Gawryluk, Koordynator ds. sprzedaży internetowej

Opis: 

Po przeprowadzeniu akcji liczba składanych wniosków wzrosła o 76%. W komunikacji zastosowano dwa kanały: wyszukiwarkę Google oraz sieć reklamową GDN. Jedną z największych trudności było wyróżnienie prowadzonych działań na tle konkurencyjnych kampanii oraz sam dobór grupy docelowej – osoby które podjęły pracę w okresie sierpień – grudzień 2012 oraz osoby które którzy zamierzali zmienić Otwarty Fundusz Emerytalny.

Cube Group zostało wyróżnione nominacją do nagrody Golden Arrow 2013 za przeprowadzoną kampanię. O sukcesie zadecydowała ciągła rozbudowa i optymalizacja kampanii oraz zastosowanie niestandardowej strategii określania stawek oraz targetowania.

Wyślij zapytanie ofertowe

*pole obowiązkowe

Wyrażam zgodę na:
tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
Klauzula informacyjna

Jesteś zainteresowany ofertą:

W pozostałych sprawach:

Adres:

Cube Group S.A.
ul. Puławska 99A
02-595 Warszawa