Delikatesy Internetowe

Cel: 

Pozyskanie subskrybentów, których aktywności bezpośrednio przełożą się na wzrost sprzedaży produktów w sklepie internetowym.

Rezultaty: 
6.8
%
Open rate
34
%
CTR – w stosunku do liczby otwartych maili
27
%
CR

Realizacja:

Delikatesy internetowe

 • Dotarcie do określonej grupy docelowej – rodzice dzieci do 7 lat oraz mieszkańcy Warszawy i Krakowa powyżej 25. roku życia.
 • Zrealizowanie wysyłki mailingowej do 230 tysięcy kont.
 • Najefektywniejszy temat wiadomości: „Odbierz 10 zł na zakupy z dostawą do domu”
Opis: 

Klientem MailSales były delikatesy internetowe, których działania marketingowe koncentrowały się na pozyskiwaniu nowych klientów, a co za tym idzie – zwiększeniu sprzedaży oferowanych przez nie produktów.

Delikatesy intensyfikowały swoje działania na osobach, których czas jest mocno ograniczony poprzez obowiązki domowe lub wzmożoną aktywność zawodową. Biorąc to pod uwagę, MailSales zaproponował bazy z kategorii Matki dzieci do 7. roku życia oraz Mieszkańcy największych polskich miast.

Zastosowano prosty temat, zachęcający do otworzenia wiadomości „Odbierz 10zł na zakupy z dostawą do domu”.

Kreacja mailingowa, stworzona zgodnie z dobrymi praktykami, zachęcała do kliknięcia rabatem w postaci 10zł na pierwsze zakupy. Zarówno prosta komunikacja, jak i wyraźny Call-To-Action okazał się być kluczem do sukcesu. Ciekawym rozwiązaniem było również dodatkowe menu umieszczone na kreacji, skąd użytkownik mógł zostać przekierowany do najnowszych promocji czy też pomysłów na przepisy.

Efektem działań MailSales była wysyłka na 230 tysięcy wąsko stargetowanych kont e-mail, z czego blisko 16 tysięcy osób otworzyło mailing a ponad 5 tysięcy w niego kliknęło. Zanotowano 1,5 tysiąca pobranych bonów.

  Wyślij zapytanie ofertowe

  *pole obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na:
  tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
  tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
  tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
  Klauzula informacyjna

  Jesteś zainteresowany ofertą:

  W pozostałych sprawach:

  Adres:

  Cube Group S.A.
  ul. Puławska 99A
  02-595 Warszawa