PizzaPortal

Cel: 

Wygenerowanie jak największej liczby sprzedaży w ramach zamówień online na PizzaPortal.pl

Rezultaty: 
2491
%
ROI
8000
konwersji miesięcznie

Realizacja:

PizzaPortal case study

  • Średnio ponad 8 000 konwersji w miesiącu
  • ROI na poziomie 2491%
  • CPS różny dla nowych i powracających użytkowników portalu
Opis: 

Długoterminowo i efektywnie prowadzony program partnerski to pewne źródło sprzedaży. Zespół naszej sieci afiliacyjnej SalesMedia, dedykowanej e-commerce’om, już od dłuższego czasu prowadzi program partnerski dla PizzaPortal.pl, lidera internetowej gastronomii. W ramach programu miesięcznie generowanych jest średnio 8000 konwersji – a ROI w I półroczu 2017 roku wyniósł niemal 2500%!

Wśród wykorzystywanych w programie działań były m.in. e-mail remarketing, display oraz content marketing z udziałem starannie wyselekcjonowanych wydawców, m.in. z branży FMCG czy wydawców rabatowych. W ramach działań promocyjnych kierowanych do foodies, miłośników pysznego jedzenia, dystrybuowano informacje o akcjach specjalnych, sezonowych, zniżkach, rabatach.

Dodatkowo program afiliacyjny został wsparty systemem motywacyjnym dla Wydawców, a rozliczenie w CPS różnicowane było w zależności od dokonania konwersji przez nowego użytkownika serwisu lub zaktywizowania uzytkownika, który w ciągu roku dokonał już 1 zamówienia.

KONTAKT

Cube Group S.A., ul. Puławska 99A, 02-595 Warszawa
Sąd Rejonowy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS 0000306712,
NIP 661-225-95-31, Kapitał zakładowy 809 952,90zł

Skontaktuj się z nami

*pole obowiązkowe

Wyrażam zgodę na:
przetwarzanie danych przez Cube Group S.A. w związku z zapytaniemZobacz
otrzymywanie od Cube Group S.A. informacji na maila w związku z zapytaniem Zobacz
marketing Zobacz
informacje handlowe na maila: m.in. nowości produktowe, warsztaty, konferencji i wszelkie inicjatywy organizacyjne Zobacz
informacje handlowe na telefon: m.in. nowości produktowe, warsztaty, konferencje i wszelkie inicjatywy organizacyjne Zobacz
Informacje dot. ochrony danych osobowych. Zobacz