PizzaPortal

Cel: 

Wygenerowanie jak największej liczby sprzedaży w ramach zamówień online na PizzaPortal.pl

Rezultaty: 
2491
%
ROI
8000
konwersji miesięcznie

Realizacja:

PizzaPortal case study

  • Średnio ponad 8 000 konwersji w miesiącu
  • ROI na poziomie 2491%
  • CPS różny dla nowych i powracających użytkowników portalu
Opis: 

Długoterminowo i efektywnie prowadzony program partnerski to pewne źródło sprzedaży. Zespół naszej sieci afiliacyjnej SalesMedia, dedykowanej e-commerce’om, już od dłuższego czasu prowadzi program partnerski dla PizzaPortal.pl, lidera internetowej gastronomii. W ramach programu miesięcznie generowanych jest średnio 8000 konwersji – a ROI w I półroczu 2017 roku wyniósł niemal 2500%!

Wśród wykorzystywanych w programie działań były m.in. e-mail remarketing, display oraz content marketing z udziałem starannie wyselekcjonowanych wydawców, m.in. z branży FMCG czy wydawców rabatowych. W ramach działań promocyjnych kierowanych do foodies, miłośników pysznego jedzenia, dystrybuowano informacje o akcjach specjalnych, sezonowych, zniżkach, rabatach.

Dodatkowo program afiliacyjny został wsparty systemem motywacyjnym dla Wydawców, a rozliczenie w CPS różnicowane było w zależności od dokonania konwersji przez nowego użytkownika serwisu lub zaktywizowania uzytkownika, który w ciągu roku dokonał już 1 zamówienia.

Wyślij zapytanie ofertowe

*pole obowiązkowe

Wyrażam zgodę na:
tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
Klauzula informacyjna

Jesteś zainteresowany ofertą:

W pozostałych sprawach:

Adres:

Cube Group S.A.
ul. Puławska 99A
02-595 Warszawa