Promedica24

Cel: 

Celem kompleksowej kampanii digital był wzrost o 25% liczby leadów (lead = wypełnienie formularza aplikacyjnego online) w porównaniu do analogicznego okresu w roku poprzednim.

Rezultaty: 
48
%
WZROST APLIKACJI NA STANOWISKO OPIEKUNKI
17
%
OBNIŻENIE KOSZTU LEADA

Realizacja:

  • Media plan na 200+ źródeł ruchu
  • Niemal 1000 kreacji oraz 5000+ tekstów reklamowych projektowanych i testowanych w duchu performance-based design
  • Przestestowanych przeszło 200 źródeł ruchu (bazy mailingowe i serwisy)
  • Zaawansowana optymalizacja źródeł ruchu, stawek itd. z użyciem Google DoubleClick (Bid Manager, Search, Campaign Manager)

„Cube Group jest naszym partnerem w zakresie marketingu od kwietnia 2015 roku i od tego czasu efektywnie wspiera nas w realizacji naszych celów biznesowych…”

Dorota Bratowska-Świacka, Dyrektor Marketingu Grupy Kapitałowej Promedica24

Opis: 

Kampania została nagrodzona przez jurorów MIXX Awards (konkursu organizowanego przez IAB Polska) srebrną statuetką w kategorii Direct Response and Lead Generation. Case zostął opublikowany w dedykowanym, drukowanym zestawieniu najlepszych kampanii 2016 roku.

Strategia kampanii powstała po analizie razem z zespołem Promedica24 grupy docelowej oraz wyników poprzednich działań – opracowaliśmy nowe, kompleksowe podejście w oparciu o analizę ścieżki decyzyjnej (customer journey) potencjalnych kandydatek. Media mix powstał po zidentyfkowaniu trzech etapów: awareness – uświadomienie sobie zawodu opiekunki, consideration – rozpatrywanie podjęcia pracy w charakterze opiekunki, purchase – podejmowanie decyzji o wypełnieniu formularza aplikacyjnego. Na każdym etapie wyodrębniliśmy: określone zachowania potencjalnych użytkowniczek, najlepsze kanały dotarcia do nich, rodzaje komunikatów (rozwiewanie wątpliwości: gwarancja legalnej i bezpiecznej pracy, elastyczna długość kontraktów, istotna ze względu na strach przed rozłąką z rodziną itp., darmowe szkolenia, kursy językowe, wsparcie), rodzaje materiałów informacyjno-edukacyjnych.

KONTAKT

Cube Group S.A., ul. Puławska 99A, 02-595 Warszawa
Sąd Rejonowy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS 0000306712,
NIP 661-225-95-31, Kapitał zakładowy 809 952,90zł

Skontaktuj się z nami

*pole obowiązkowe

Wyrażam zgodę na:
przetwarzanie danych przez Cube Group S.A. w związku z zapytaniemZobacz
otrzymywanie od Cube Group S.A. informacji na maila w związku z zapytaniem Zobacz
marketing Zobacz
informacje handlowe na maila: m.in. nowości produktowe, warsztaty, konferencji i wszelkie inicjatywy organizacyjne Zobacz
informacje handlowe na telefon: m.in. nowości produktowe, warsztaty, konferencje i wszelkie inicjatywy organizacyjne Zobacz
Informacje dot. ochrony danych osobowych. Zobacz