Promedica24

Cel: 

Celem kompleksowej kampanii digital był wzrost o 25% liczby leadów (lead = wypełnienie formularza aplikacyjnego online) w porównaniu do analogicznego okresu w roku poprzednim.

Rezultaty: 
48
%
WZROST APLIKACJI NA STANOWISKO OPIEKUNKI
17
%
OBNIŻENIE KOSZTU LEADA

Realizacja:

 • Media plan na 200+ źródeł ruchu
 • Niemal 1000 kreacji oraz 5000+ tekstów reklamowych projektowanych i testowanych w duchu performance-based design
 • Przestestowanych przeszło 200 źródeł ruchu (bazy mailingowe i serwisy)
 • Zaawansowana optymalizacja źródeł ruchu, stawek itd. z użyciem Google DoubleClick (Bid Manager, Search, Campaign Manager)

„Cube Group jest naszym partnerem w zakresie marketingu od kwietnia 2015 roku i od tego czasu efektywnie wspiera nas w realizacji naszych celów biznesowych…”

Dorota Bratowska-Świacka, Dyrektor Marketingu Grupy Kapitałowej Promedica24

Opis: 

Kampania została nagrodzona przez jurorów MIXX Awards (konkursu organizowanego przez IAB Polska) srebrną statuetką w kategorii Direct Response and Lead Generation. Case zostął opublikowany w dedykowanym, drukowanym zestawieniu najlepszych kampanii 2016 roku.

Strategia kampanii powstała po analizie razem z zespołem Promedica24 grupy docelowej oraz wyników poprzednich działań – opracowaliśmy nowe, kompleksowe podejście w oparciu o analizę ścieżki decyzyjnej (customer journey) potencjalnych kandydatek. Media mix powstał po zidentyfkowaniu trzech etapów: awareness – uświadomienie sobie zawodu opiekunki, consideration – rozpatrywanie podjęcia pracy w charakterze opiekunki, purchase – podejmowanie decyzji o wypełnieniu formularza aplikacyjnego. Na każdym etapie wyodrębniliśmy: określone zachowania potencjalnych użytkowniczek, najlepsze kanały dotarcia do nich, rodzaje komunikatów (rozwiewanie wątpliwości: gwarancja legalnej i bezpiecznej pracy, elastyczna długość kontraktów, istotna ze względu na strach przed rozłąką z rodziną itp., darmowe szkolenia, kursy językowe, wsparcie), rodzaje materiałów informacyjno-edukacyjnych.

  Wyślij zapytanie ofertowe

  *pole obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na:
  tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
  tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
  tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
  Klauzula informacyjna

  Jesteś zainteresowany ofertą:

  W pozostałych sprawach:

  Adres:

  Cube Group S.A.
  ul. Puławska 99A
  02-595 Warszawa