Voyage Privé

Cel: 

Generowanie jak największej liczby leadów (=zapisów na newsletter) francuskiego klubu podróży Voyage Privé przy użyciu Facebook Ads w ciągu 2 miesięcy

Rezultaty: 
100
%
WZROST KONWERSJI
280
%
WZROST POLUBIEŃ FANPAGE'A
52
%
KONWERSJE Z MOBILE

Realizacja:

Voyage Prive - case study - przykładowe kreacje

 • Granularność kampanii
 • Wykorzystanie Lookalike audiences
 • 250 unikalnych kreacji
 • Reklamy Single Image i Multi Product Ads
 • Wykorzystanie API Facebooka do stworzenia niestandardowych kreacji
Opis: 

Kampanie Social Ads mogą być nie tylko źródłem zasięgu, ale także przynoszącym świetny efekt medium efektywnościowym. Dodatkowo oprócz czystego performance’u na Facebooku zyskujemy gratis polubienia fanpage’a, komentarze i udostępnienia. Kampania dla francuskiego klubu podróży Voyage Privé pokazuje możliwości i potencjał performance marketingu na Facebooku.

Granuralarność w tworzeniu kampanii zapewniła precyzyjne dotarcie do targetu. Zastosowaliśmy podział na urządzenia (desktop i mobile), placement (aktualności mobile i desktop) i format (single image i multi product). Dodatkowo podzieliliśmy ruch i dopasowaliśmy przekaz dla kobiet i mężczyzn; zainteresowania: podróże, wycieczki; lubiących fan page’e linii lotniczych i największe fan page’e podróżnicze w Polsce; a także osoby często oznaczające się statusem „w podróży”.

Case w całości został opisanay przez zespoł SEM agencji Cube Group w e-booku pt. „Social media sprzedają i konwertują! Jak to robić efektywnie?„.

  Wyślij zapytanie ofertowe

  *pole obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na:
  tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
  tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
  tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
  Klauzula informacyjna

  Jesteś zainteresowany ofertą:

  W pozostałych sprawach:

  Adres:

  Cube Group S.A.
  ul. Puławska 99A
  02-595 Warszawa