Znany e-commerce fashion

Cel: 

Zwiększenie sprzedaży w znanym e-sklepie z kategorii fashion (marka utajniona na prośbę Klienta), pochodzącej z ruchu organicznego wyszukiwarki Google.

Rezultaty: 
44
LICZBA WYPOZYCJONOWANYCH FRAZ
78
%
WZROST SPRZEDAŻY
85
%
WZROST PRZYCHODÓW SKLEPU

Realizacja:

Modowy sklep internetowy

 • Analiza wyszukiwania słów kluczowych pod kątem ich konwersyjności.
 • Wybór fraz produktowych mogących wygenerować największą sprzedaż.
 • Optymalizacja sklepu pod kątem SEO.
 • Linkowanie zewnętrzne sklepu internetowego.
Opis: 

Cube Group rozpoczął współpracę z modowym sklepem internetowym, który zajmuje się sprzedażą odzieży tak znanych marek jak: Pepe Jeans, Makalu, Mohito, Bialcon czy Yoshe.

Przeprowadzono analizę tendencji wyszukiwania słów kluczowych związanych z działalnością klienta, wybrano frazy produktowe optymalne pod kątem generowanego ruchu oraz potencjału konwersji, na które sklep nie był widoczny w wynikach wyszukiwania Google oraz rozpoczęto proces linkowania zewnętrznego promującego witrynę.

Zrealizowane działania pozwoliły po 4 miesiącach uzyskać widoczność serwisu na 85% pozycjonowanych słów kluczowych, co pozwoliło podwoić w serwisie ruch generowany z wyszukiwarek oraz zwiększyć sprzedaż o 78%!

Efektywne działania SEO pozwoliły na wykorzystanie potencjału wyszukiwań organicznych zwiększając uzyskiwane przychody, poprzez dotarcie do osób zainteresowanych zakupem konkretnego towaru.

  Wyślij zapytanie ofertowe

  *pole obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na:
  tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
  tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
  tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
  Klauzula informacyjna

  Jesteś zainteresowany ofertą:

  W pozostałych sprawach:

  Adres:

  Cube Group S.A.
  ul. Puławska 99A
  02-595 Warszawa