Znany e-commerce fashion

Cel: 

Zwiększenie sprzedaży w znanym e-sklepie z kategorii fashion (marka utajniona na prośbę Klienta), pochodzącej z ruchu organicznego wyszukiwarki Google.

Rezultaty: 
44
LICZBA WYPOZYCJONOWANYCH FRAZ
78
%
WZROST SPRZEDAŻY
85
%
WZROST PRZYCHODÓW SKLEPU

Realizacja:

Modowy sklep internetowy

  • Analiza wyszukiwania słów kluczowych pod kątem ich konwersyjności.
  • Wybór fraz produktowych mogących wygenerować największą sprzedaż.
  • Optymalizacja sklepu pod kątem SEO.
  • Linkowanie zewnętrzne sklepu internetowego.
Opis: 

Cube Group rozpoczął współpracę z modowym sklepem internetowym, który zajmuje się sprzedażą odzieży tak znanych marek jak: Pepe Jeans, Makalu, Mohito, Bialcon czy Yoshe.

Przeprowadzono analizę tendencji wyszukiwania słów kluczowych związanych z działalnością klienta, wybrano frazy produktowe optymalne pod kątem generowanego ruchu oraz potencjału konwersji, na które sklep nie był widoczny w wynikach wyszukiwania Google oraz rozpoczęto proces linkowania zewnętrznego promującego witrynę.

Zrealizowane działania pozwoliły po 4 miesiącach uzyskać widoczność serwisu na 85% pozycjonowanych słów kluczowych, co pozwoliło podwoić w serwisie ruch generowany z wyszukiwarek oraz zwiększyć sprzedaż o 78%!

Efektywne działania SEO pozwoliły na wykorzystanie potencjału wyszukiwań organicznych zwiększając uzyskiwane przychody, poprzez dotarcie do osób zainteresowanych zakupem konkretnego towaru.

Wyślij zapytanie ofertowe

*pole obowiązkowe

Wyrażam zgodę na:
tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
Klauzula informacyjna

Jesteś zainteresowany ofertą:

W pozostałych sprawach:

Adres:

Cube Group S.A.
ul. Puławska 99A
02-595 Warszawa