REFERENCJE

Jesteś tutaj

CO MÓWI KLIENT?

Kratki.pl

„Specjaliści z Cube Group doskonale rozumieją specyfikę naszej branży. Widać, że dla nas starają się dowiedzieć absolutnie wszystkiego o naszych produktach, by jak najlepiej sprostać stawianym im wyzwaniom…”

Zbigniew Gołembiecki, Dyrektor ds. Sprzedaży Kratki.pl

Promedica24

„Cube Group jest naszym partnerem w zakresie marketingu od kwietnia 2015 roku i od tego czasu efektywnie wspiera nas w realizacji naszych celów biznesowych…”

Dorota Bratowska-Świacka, Dyrektor Marketingu Grupy Kapitałowej Promedica24

Santander Consumer Bank

„Santander Consumer Bank współpracuje z Cube Group w zakresie marketingu w wyszukiwarkach internetowych nieprzerwanie od 2015 roku…”

Dariusz Józefiak, Dyrektor Departamentu Marketingu i Reklamy

Boehringer Ingelheim

„Bardzo cenimy współpracę z Cube Group w zakresie planowania i realizacji kampanii internetowych. Specjaliści z Cube Group zawsze wykazują się wysokim profesjonalizmem, szerokim doświadczeniem i wiedzą…”

Ewelina Gawlik, Senior Product Manager i Justyna Szyszka, Senior Product Manager

NEO24.PL

„Z firmą Cube Group mamy przyjemność współpracować od dłuższego czasu. Agencja od samego początku dała się poznać jako zespół godnych zaufania profesjonalistów…”

Maciej Idzikowski, Prezes Zarządu

ATAS.PL

„Z przyjemnością rekomendujemy współpracę z Cube Group. Zespół agencji jest zbudowany z bardzo dobrze zorganizowanych specjalistów z ogromną wiedzą…”

Maciej Partyka, specjalista ds. promocji ATAS

Peugeot Mares

„Peugeot Mares współpracuje z Cube Group od dwóch miesięcy w zakresie marketingu w wyszukiwarkach internetowych. W trakcie współpracy, obejmującej linki sponsorowane…”

Paweł Krakowiak, Dyrektor koncesji

Autotraper Sport Service

„Firma Autotraper Sport Service, Autotraper 4×4 Zyta Majchrzak współpracuje z firmą Cube Group od 2009 roku w zakresie pozycjonowania w wyszukiwarce Google (AdWords)…”

Małgorzata Jeremin – Mazurkiewicz, Dyrektor Zarządzający

Union Investment

„Agencja Cube Group S.A. współpracuje z Union Investment w zakresie realizacji działan marketingowych w Internecie od 2008 roku. Jest ona wiarygodnym i rzetelnym partnerem…”

Agnieszka Padzik – Wołos, Zastępca Dyrektora ds.Marketingu i Komunikacji, Internet i Nowe Media

Mitsubishi Motors

„Choć z Cube Group współpracujemy od kilku miesięcy Agencja szybko poznała specyfikę naszej branży oraz wyzwania stojące przed dystrybutorem oraz dealerami…”

Michał Walczyński, Specjalista ds. Marektingu

Allianz Bank

„Allianz Polska współpracuje z Cube Group od 2008 roku w zakresie marketingu w wyszukiwarkach internetowych…”

Alina Komaradzka, Kierownik Wydziału Marketingu Internetowego Allianz Polska

Bank Zachodni WBK

„Bank Zachodni WBK ma przyjemność współpracować z agencją Cube Group od marca 2011 roku…”

Patrycja Klarecka, Dyrektor Departamentu Marketingu

Wine Advisors

„Spółka Wine Advisors rozpoczęła współpracę z Cube Group w zakresie marketingu afiliacyjnego latem 2011 roku…”

Marcin Piwecki, Prezes Zarządu

TV Promtion

„Z usług firmy Cube Group korzystamy od dłuższego czasu.Współpraca pozwoliła nam na zoptymalizowanie działań prowadzonych w wyszukiwarkach internetowych…”

Maciej K. Hoffmann, Dyrektor ds. Internetu

Orange

„Cube Group S.A. współpracuje z firmą Orange S.A. w zakresie budowy i implementacji strategii Search Engine Marketing od 2006 roku…”

Grzegorz Pawłowicz, Dyrektor ds. Rozwoju i Utrzymania Klienta

Netia

„Cube Group od kilku miesięcy prowadzi dla nas działania marketingowe w wyszukiwarkach internetowych…”

Arkadiusz Krokowski, Kierownik ds. e-komunikacji

nazwa.pl

„nazwa.pl już od kilku lat współpracuje z Cube Group. Pozwoliło nam to zoptymalizować kampanie prowadzone w wyszukiwarkach…”

Kalina Pieciun-Regulska, Dyrektor Działu Marketingu

LINK 4

„Link4 rozpoczęło współpracę z Cube Group S.A. w zakresie reklamy w wyszukiwarkach w 2008 roku. Przez ponad rok współpracy nasze cele marketingowe są realizowane w należyty sposób…”

Artur Więckowski, Dyrektor Departamentu Zarządzania Marką i Komunikacji

Chip.pl

„Współpraca z firmą Cube Group pozwoliła stworzyć nam od podstaw nową wersję serwisu www.chip.pl…”

Robert Dec, Online/IT Manager

EuroFlorist

„Euroflorist współpracuje z Cube Group od początku 2009 roku. Cube Group wykonuje dla nas prace związane z SEO jak również dostarcza nam usługę SEOapi….”

Andrzej Świderski, Członek Zarządu

empik.com

„Empik.com współpracuje nieprzerwanie z agencją Cube Group od 2006 roku w dziedzinie marketingu w wyszukiwarkach internetowych…”

Michał Tomaniak, Head of empik.com

databroker

„databroker SA współpracuje z Cube Group S.A od maja 2011 roku w zakresie generowania leadów dla swoich Klientów. Efekty współpracy spełniają wszystkie moje wymagania w opisanym wyżej zakresie…”

Michał Pruchniewicz, Specjalista ds. Kampanii Internetowych

ACXIOM

„Współpracujemy z NetSales przy kampaniach w modelu CPL. Bardzo cenimy sobie indywidualne podejście do naszych produktów, elastyczność oraz otwartość…”

Łukasz Ciechanek, Online & Trigger Marketing Manager

PerhapsMe.com

„Serwis Perhapsme.com ma przyjemność współpracować z Cube Group od 2011 roku. Od samego początku współpraca układa się bardzo dobrze i przebiega w atmosferze pełnego zrozumienia naszych potrzeb…”

Generali Group

„Mamy przyjemność współpracować z Cube Group od 2010 roku w zakresie SEO. Od samego początku agencja wyróżniała się zrozumieniem naszych potrzeb i innowacyjnością…”

Marta Strzyżewska, Marketing Manager

ENEL-MED

„Centrum Medyczne Enel-Med współpracuje z Cube Group od stycznia 2011 roku w zakresie marketingu w wyszukiwarkach internetowych…”

Agnieszka Rodak, Kierownik Działu Marketingu i Komunikacji

Media Regionalne

„Media Regionalne współpracują z Cube Group od grudnia 2010 roku. Współpraca obejmuje linki sponsorowane, działania afiliacyjne, kreacje i przygotowanie landing pagów, jak również organizację konkursów…”

Hubert Żyżkowski, Kierownik ds. Marketingu i PR

AVIVA – Otwarty Fundusz Emerytalny

„Z agencją Cube Group współpracujemy nieprzerwanie od 2007 roku w zakresie marketingu w wyszukiwarkach internetowych obejmującego linki sponsorowane oraz pozycjonowanie stron…”

Arkadiusz Gawryluk, Koordynator ds. sprzedaży internetowej

  Wyślij zapytanie ofertowe

  *pole obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na:
  tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
  tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
  tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
  Klauzula informacyjna

  Jesteś zainteresowany ofertą:

  W pozostałych sprawach:

  Adres:

  Cube Group S.A.
  ul. Puławska 99A
  02-595 Warszawa