Allianz Bank

Co mówi klient?

Allianz Bank

Allianz Bank

Allianz Polska współpracuje z Cube Group od 2008 roku w zakresie marketingu w wyszukiwarkach internetowych. W trakcie współpracy, obejmującej linki sponsorowane oraz pozycjonowanie stron, agencja wyróżniała się nie tylko dokładnym zrozumieniem naszych potrzeb i efektywnością porwadzonych działań, ale także innowacyjnością.

Kampanie linków sponsorowanych dla naszych produktów finansowych znacznie przewyższały przyjęte standardy. Agencja przygotowała i optymalizowała kampanię, jak również zaprojektowała, wykonała, a następnie testowała i optymalizowała strony docelowe produktów. Efektem współpracy był znaczny wzrost konwersji z prowadzonych działań przy jednoczesnym niskim koszcie pozyskania akcji.

Usługa pozycjonowania stron Allianz, realizowana przez Cube Group, daje trwałe i policzalne efekty, przy jednoczesnej gwarancji wykorzystania wyłącznie legalnych technik „White SEO”. Wspólna praca z agencją oraz jej elastyczne podejście pozwalają na opracowanie indywidualnych strategii pozycjonowania dla poszczególnych produktów oraz późniejsze korygowanie ich o nowe frazy kluczowe bądź też eliminowanie fraz nieefektywnych. Działania prowadzą do uzyskania wysokich pozycji w wynikach wyszukania.

Cube Group jest partnerem dobrze rozumiejącym potrzeby Allianz oraz znającym potencjał Internetu, co przekłada się a osiągane przez nas cele marketingowe i sprzedażowe.

Bardzo dużym atutem współpracy z Cube Group jest wysoka jakość obsługi, sprawne prowadzenie działań, szybkie reagowanie na zmiany priorytetów, rzetelne zarządzanie budżetem kampanii, sumienne optymalizowanie i raportowanie a także możliwość swobodnego korzystania z bogatego doświadczenia i fachowej, unikalnej wiedzy pracowników.

Potwierdzamy, że Cube Group jest profesjonalnym, godnym zaufania partnerem w zakresie marketingu w wyszukiwarkach.

Alina Komaradzka, Kierownik Wydziału Marketingu Internetowego Allianz Polska
Do pobrania: 

KONTAKT

Cube Group S.A., ul. Puławska 99A, 02-595 Warszawa
Sąd Rejonowy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS 0000306712,
NIP 661-225-95-31, Kapitał zakładowy 809 952,90zł

Skontaktuj się z nami

*pole obowiązkowe

Wyrażam zgodę na:
przetwarzanie danych przez Cube Group S.A. w związku z zapytaniemZobacz
otrzymywanie od Cube Group S.A. informacji na maila w związku z zapytaniem Zobacz
marketing Zobacz
informacje handlowe na maila: m.in. nowości produktowe, warsztaty, konferencji i wszelkie inicjatywy organizacyjne Zobacz
informacje handlowe na telefon: m.in. nowości produktowe, warsztaty, konferencje i wszelkie inicjatywy organizacyjne Zobacz
Informacje dot. ochrony danych osobowych. Zobacz