ATAS.PL

Jesteś tutaj

CO MÓWI KLIENT?

ATAS.PL

Z agencją Cube Group współpracujemy od stycznia 2017 roku i jest to współpraca bardzo udana. Punktem wyjścia był start nowej wersji naszej strony, a celem jak najlepsze wypozycjonowanie jej w wyszukiwarkach. Cube Group wykonał dla nas zalecenia migracji nowej wersji strony i audyty SEO, na bazie których powstała strategia.

Założenia strategiczne zostały wdrożone w życie, a efekty przeszły nasze oczekiania: w kwietniu 2018 roku odnotowaliśmy absolutny rekord strony pod względem liczby sesji i nowych użytkowników. Dla naszego biznesu to bardzo ważny krok.

Ponadto agencja wsparła nas aktywnie w procesie rozwijania firmowego bloga atas.pl, przygotowując strategię contentową do tego projektu.

Z przyjemnością rekomendujemy współpracę z Cube Group. Zespół agencji jest zbudowany z bardzo dobrze zorganizowanych, wspierających, a przede wszystkim rozumiejących nasze potrzeby specjalistów z ogromną wiedzą merytoryczną i doświadczeniem w tematach związanych z digital marketingiem.

Maciej Partyka, specjalista ds. promocji ATAS

Do pobrania:

KONTAKT

Cube Group S.A., ul. Puławska 99A, 02-595 Warszawa
Sąd Rejonowy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS 0000306712,
NIP 661-225-95-31, Kapitał zakładowy 809 952,90zł

Skontaktuj się z nami

*pole obowiązkowe

Wyrażam zgodę na:
przetwarzanie danych przez Cube Group S.A. w związku z zapytaniemZobacz
otrzymywanie od Cube Group S.A. informacji na maila w związku z zapytaniem Zobacz
marketing Zobacz
informacje handlowe na maila: m.in. nowości produktowe, warsztaty, konferencji i wszelkie inicjatywy organizacyjne Zobacz
informacje handlowe na telefon: m.in. nowości produktowe, warsztaty, konferencje i wszelkie inicjatywy organizacyjne Zobacz
Informacje dot. ochrony danych osobowych. Zobacz