ATAS.PL

Jesteś tutaj

CO MÓWI KLIENT?

ATAS.PL

Z agencją Cube Group współpracujemy od stycznia 2017 roku i jest to współpraca bardzo udana. Punktem wyjścia był start nowej wersji naszej strony, a celem jak najlepsze wypozycjonowanie jej w wyszukiwarkach. Cube Group wykonał dla nas zalecenia migracji nowej wersji strony i audyty SEO, na bazie których powstała strategia.

Założenia strategiczne zostały wdrożone w życie, a efekty przeszły nasze oczekiania: w kwietniu 2018 roku odnotowaliśmy absolutny rekord strony pod względem liczby sesji i nowych użytkowników. Dla naszego biznesu to bardzo ważny krok.

Ponadto agencja wsparła nas aktywnie w procesie rozwijania firmowego bloga atas.pl, przygotowując strategię contentową do tego projektu.

Z przyjemnością rekomendujemy współpracę z Cube Group. Zespół agencji jest zbudowany z bardzo dobrze zorganizowanych, wspierających, a przede wszystkim rozumiejących nasze potrzeby specjalistów z ogromną wiedzą merytoryczną i doświadczeniem w tematach związanych z digital marketingiem.

Maciej Partyka, specjalista ds. promocji ATAS

Do pobrania:

  Wyślij zapytanie ofertowe

  *pole obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na:
  tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
  tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
  tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
  Klauzula informacyjna

  Jesteś zainteresowany ofertą:

  W pozostałych sprawach:

  Adres:

  Cube Group S.A.
  ul. Puławska 99A
  02-595 Warszawa