AVIVA – OTWARTY FUNDUSZ EMERYTALNY

CO MÓWI KLIENT?

AVIVA
AVIVA

Z agencją Cube Group współpracujemy nieprzerwanie od 2007 roku w zakresie marketingu w wyszukiwarkach internetowych obejmującego linki sponsorowane oraz pozycjonowanie stron. W trakcie ponad 3-letniej współpracy, specjaliści z Cube Group wykazują się swoim profesjonalizmem, wiedzą oraz innowacyjnymi pomysłami. Wszystkie zadania wykonywane są terminowo, z należytą starannością i dokładnością.

Kampania linków sponsorowanych, prowadzona m.in. w programie Google AdWords,  wychodzi ponad przyjęte standardy. Innowacyjne pomysły oraz wykorzystanie nowych, niestandardowych możliwości  reklamowych pozwala wyróżnić ofertę Aviva Direct na tle innych podmiotów z  branży ubezpieczeń. Zakres pracy Cube Group wychodzi poza standardy prowadzenia kampanii linków sponsorowanych. Agencja projektuje, wykonuje i wdraża, a następnie testuje efektywność i optymalizuje dedykowane strony docelowe na potrzeby naszej kampanii.

Pozycjonowanie stron bazujące na White SEO wykonywane przez Cube Group daje trwałe i bezpieczne policzalne efekty. Dzięki elastycznemu podejściu, strategia pozycjonowania jest cały czas rozbudowywana i korygowana o nowe frazy kluczowe. Działania Cube Group prowadzą do osiągnięcia stałych, wysokich pozycji Aviva Direct w wynikach wyszukiwania.

Wszystkie działania prowadzone przez Cube Group ukierunkowane są na uzyskanie jak najlepszych efektów sprzedażowych Aviva Direct. Bazując na dotychczasowej owocnej współpracy oraz efektywności prowadzonych działań, rekomenduję agencję Cube Group jak rzetelnego partnera, który w skuteczny i innowacyjny sposób dąży do postawionych celów.

Arkadiusz Gawryluk, Koordynator ds. sprzedaży internetowej
Do pobrania:

KONTAKT

Cube Group S.A., ul. Puławska 99A, 02-595 Warszawa
Sąd Rejonowy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS 0000306712,
NIP 661-225-95-31, Kapitał zakładowy 809 952,90zł

Skontaktuj się z nami

*pole obowiązkowe

Wyrażam zgodę na:
przetwarzanie danych przez Cube Group S.A. w związku z zapytaniemZobacz
otrzymywanie od Cube Group S.A. informacji na maila w związku z zapytaniem Zobacz
marketing Zobacz
informacje handlowe na maila: m.in. nowości produktowe, warsztaty, konferencji i wszelkie inicjatywy organizacyjne Zobacz
informacje handlowe na telefon: m.in. nowości produktowe, warsztaty, konferencje i wszelkie inicjatywy organizacyjne Zobacz
Informacje dot. ochrony danych osobowych. Zobacz