AVIVA – OTWARTY FUNDUSZ EMERYTALNY

CO MÓWI KLIENT?

AVIVA
AVIVA

Z agencją Cube Group współpracujemy nieprzerwanie od 2007 roku w zakresie marketingu w wyszukiwarkach internetowych obejmującego linki sponsorowane oraz pozycjonowanie stron. W trakcie ponad 3-letniej współpracy, specjaliści z Cube Group wykazują się swoim profesjonalizmem, wiedzą oraz innowacyjnymi pomysłami. Wszystkie zadania wykonywane są terminowo, z należytą starannością i dokładnością.

Kampania linków sponsorowanych, prowadzona m.in. w programie Google AdWords,  wychodzi ponad przyjęte standardy. Innowacyjne pomysły oraz wykorzystanie nowych, niestandardowych możliwości  reklamowych pozwala wyróżnić ofertę Aviva Direct na tle innych podmiotów z  branży ubezpieczeń. Zakres pracy Cube Group wychodzi poza standardy prowadzenia kampanii linków sponsorowanych. Agencja projektuje, wykonuje i wdraża, a następnie testuje efektywność i optymalizuje dedykowane strony docelowe na potrzeby naszej kampanii.

Pozycjonowanie stron bazujące na White SEO wykonywane przez Cube Group daje trwałe i bezpieczne policzalne efekty. Dzięki elastycznemu podejściu, strategia pozycjonowania jest cały czas rozbudowywana i korygowana o nowe frazy kluczowe. Działania Cube Group prowadzą do osiągnięcia stałych, wysokich pozycji Aviva Direct w wynikach wyszukiwania.

Wszystkie działania prowadzone przez Cube Group ukierunkowane są na uzyskanie jak najlepszych efektów sprzedażowych Aviva Direct. Bazując na dotychczasowej owocnej współpracy oraz efektywności prowadzonych działań, rekomenduję agencję Cube Group jak rzetelnego partnera, który w skuteczny i innowacyjny sposób dąży do postawionych celów.

Arkadiusz Gawryluk, Koordynator ds. sprzedaży internetowej
Do pobrania:

  Wyślij zapytanie ofertowe

  *pole obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na:
  tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
  tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
  tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
  Klauzula informacyjna

  Jesteś zainteresowany ofertą:

  W pozostałych sprawach:

  Adres:

  Cube Group S.A.
  ul. Puławska 99A
  02-595 Warszawa