BANK ZACHODNI WBK

CO MÓWI KLIENT?

Bank Zachodni WBK
BANK ZACHODNI WBK

Bank Zachodni WBK ma przyjemność współpracować z agencją  Cube Group od marca 2011 roku. Zakres współpracy obejmuje działania marketingowe w wyszukiwarkach oraz kontekstowej sieci reklamowej AdSense. Profesjonalnym doradztwem zostało objętych kilka naszych produktów, w tym m.in. konto osobiste, walutowe i kredyt hipoteczny. Cube Group od początku wyróżniał się bardzo dobrym zrozumieniem naszych potrzeb, a przede wszystkim efektywnością prowadzonych działań.

Kampanie prowadzone przez Cube Group charakteryzują się wysokimi standardami. Agencja wyróżnia się innowacyjnością oraz elastycznym podejście do Klienta. Bardzo cenimy zaangażowanie i wiedzę ekspertów Cube Group, którzy potrafią w indywidualny sposób podejść do każdego naszego zlecenia. Proponowane strategie promowania naszych produktów dają zadowalające efekty, zas szybkie reagowanie na zmiany i wysoka jakość obsługi sprawiają, że możemy rekomendować Cube Group jako Partnera godnego zaufania.

Patrycja Klarecka, Dyrektor Departamentu Marketingu
Do pobrania:

  Wyślij zapytanie ofertowe

  *pole obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na:
  tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
  tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
  tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
  Klauzula informacyjna

  Jesteś zainteresowany ofertą:

  W pozostałych sprawach:

  Adres:

  Cube Group S.A.
  ul. Puławska 99A
  02-595 Warszawa