CHIP.PL

Jesteś tutaj

CO MÓWI KLIENT?

CHIP
CHIP

Współpraca z firmą Cube Group pozwoliła stworzyć nam od podstaw nową wersję serwisu www.chip.pl. Nowy portal został zaprojektowany zgodnie z wytycznymi SEO i jest w pełni przyjazny wyszukiwarkom. W ciągu 2 miesięcy od momentu uruchomienia serwisu liczba odwiedzin z wyszukiwarek uległa praktycznie podwojeniu oraz wyraźnie zwiększyła się liczba słów kluczowych, na które serwis jest widoczny w Internecie. Obecnie ponad milion odsłon miesięcznie generują wyszukiwarki. Stale widzimy także wzrost tej wartości, gdyż sukcesywne dodawanie przez nas na kolejnych etapach prac projektowych funkcjonalności i treści są obecnie coraz lepiej prezentowane przez wyszukiwarki.

Zwiększenie ilości odwiedzin serwisu wpłynęło bezpośrednio na popularyzację naszej marki oraz pozwoliło na dotarcie do nowej, wyselekcjonowanej grupy odbiorców. Potwierdzam, że pozycjonowanie strony jest naprawdę efektywnym narzędziem promocji w Internecie. Co więcej, firma Google potwierdziła wysoką jakość prac optymalizacyjnych.

Tak dobre efekty współpracy mogły zostać uzyskane tylko dzięki profesjonalnemu podejściu, solidności i zaangażowaniu pracowników firmy Cube Group. Mimo zakończenia projektu, firma Cube Group nadal wspiera nas przy kolejnych pracach i zmian. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i będziemy ją nadal kontynuować.

Robert Dec, Online/IT Manager
Do pobrania:

  Wyślij zapytanie ofertowe

  *pole obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na:
  tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
  tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
  tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
  Klauzula informacyjna

  Jesteś zainteresowany ofertą:

  W pozostałych sprawach:

  Adres:

  Cube Group S.A.
  ul. Puławska 99A
  02-595 Warszawa