CHIP.PL

Jesteś tutaj

CO MÓWI KLIENT?

CHIP
CHIP

Współpraca z firmą Cube Group pozwoliła stworzyć nam od podstaw nową wersję serwisu www.chip.pl. Nowy portal został zaprojektowany zgodnie z wytycznymi SEO i jest w pełni przyjazny wyszukiwarkom. W ciągu 2 miesięcy od momentu uruchomienia serwisu liczba odwiedzin z wyszukiwarek uległa praktycznie podwojeniu oraz wyraźnie zwiększyła się liczba słów kluczowych, na które serwis jest widoczny w Internecie. Obecnie ponad milion odsłon miesięcznie generują wyszukiwarki. Stale widzimy także wzrost tej wartości, gdyż sukcesywne dodawanie przez nas na kolejnych etapach prac projektowych funkcjonalności i treści są obecnie coraz lepiej prezentowane przez wyszukiwarki.

Zwiększenie ilości odwiedzin serwisu wpłynęło bezpośrednio na popularyzację naszej marki oraz pozwoliło na dotarcie do nowej, wyselekcjonowanej grupy odbiorców. Potwierdzam, że pozycjonowanie strony jest naprawdę efektywnym narzędziem promocji w Internecie. Co więcej, firma Google potwierdziła wysoką jakość prac optymalizacyjnych.

Tak dobre efekty współpracy mogły zostać uzyskane tylko dzięki profesjonalnemu podejściu, solidności i zaangażowaniu pracowników firmy Cube Group. Mimo zakończenia projektu, firma Cube Group nadal wspiera nas przy kolejnych pracach i zmian. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i będziemy ją nadal kontynuować.

Robert Dec, Online/IT Manager
Do pobrania:

KONTAKT

Cube Group S.A., ul. Puławska 99A, 02-595 Warszawa
Sąd Rejonowy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS 0000306712,
NIP 661-225-95-31, Kapitał zakładowy 809 952,90zł

Skontaktuj się z nami

*pole obowiązkowe

Wyrażam zgodę na:
przetwarzanie danych przez Cube Group S.A. w związku z zapytaniemZobacz
otrzymywanie od Cube Group S.A. informacji na maila w związku z zapytaniem Zobacz
marketing Zobacz
informacje handlowe na maila: m.in. nowości produktowe, warsztaty, konferencji i wszelkie inicjatywy organizacyjne Zobacz
informacje handlowe na telefon: m.in. nowości produktowe, warsztaty, konferencje i wszelkie inicjatywy organizacyjne Zobacz
Informacje dot. ochrony danych osobowych. Zobacz