EMPIK.COM

Jesteś tutaj

CO MÓWI KLIENT?

empik.com
EMPIK.COM

Empik.com współpracuje nieprzerwanie z agencją Cube Group od 2006 roku w dziedzinie marketingu w wyszukiwarkach internetowych.

Agencja zbudowała od podstaw nasze kampanie linków sponsorowanych w wyszukiwarkach oraz sieciach kontekstowych. Zrozumienie specyfiki naszej branży pozwoliło na opracowanie dedykowanych metod aktualizacji oraz optymalizacji efektywności prowadzonych emisji. W przeciągu naszej długiej współpracy, działania Cube Group pozwoliły na znaczną rozbudowę kampanii reklamowych posiadanego asortymentu produktów.

Ciągły monitoring statystyk oraz aktualizacja oferty produktów prowadzona przez agencję, pozwoliły znacznie zoptymalizować kampanię pod względem efektywnościowym. Mimo osiąganych bardzo dobrych wyników kampanii, agencja cały czas dąży do osiągnięcia jak najlepszych wyników.

Cube Group wywiązuje sumiennie się z zadań, które przed nimi stawiamy. Z czystym sumieniem możemy stwierdzić, że Cube Group jest profesjonalną agencją, która jest w stanie sprostać największym wyzwaniom w dziedzinie reklamy w wyszukiwarkach internetowych.

Michał Tomaniak, Head of empik.com
Do pobrania:

  Wyślij zapytanie ofertowe

  *pole obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na:
  tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
  tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
  tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
  Klauzula informacyjna

  Jesteś zainteresowany ofertą:

  W pozostałych sprawach:

  Adres:

  Cube Group S.A.
  ul. Puławska 99A
  02-595 Warszawa