EMPIK.COM

Jesteś tutaj

CO MÓWI KLIENT?

empik.com
EMPIK.COM

Empik.com współpracuje nieprzerwanie z agencją Cube Group od 2006 roku w dziedzinie marketingu w wyszukiwarkach internetowych.

Agencja zbudowała od podstaw nasze kampanie linków sponsorowanych w wyszukiwarkach oraz sieciach kontekstowych. Zrozumienie specyfiki naszej branży pozwoliło na opracowanie dedykowanych metod aktualizacji oraz optymalizacji efektywności prowadzonych emisji. W przeciągu naszej długiej współpracy, działania Cube Group pozwoliły na znaczną rozbudowę kampanii reklamowych posiadanego asortymentu produktów.

Ciągły monitoring statystyk oraz aktualizacja oferty produktów prowadzona przez agencję, pozwoliły znacznie zoptymalizować kampanię pod względem efektywnościowym. Mimo osiąganych bardzo dobrych wyników kampanii, agencja cały czas dąży do osiągnięcia jak najlepszych wyników.

Cube Group wywiązuje sumiennie się z zadań, które przed nimi stawiamy. Z czystym sumieniem możemy stwierdzić, że Cube Group jest profesjonalną agencją, która jest w stanie sprostać największym wyzwaniom w dziedzinie reklamy w wyszukiwarkach internetowych.

Michał Tomaniak, Head of empik.com
Do pobrania:

KONTAKT

Cube Group S.A., ul. Puławska 99A, 02-595 Warszawa
Sąd Rejonowy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS 0000306712,
NIP 661-225-95-31, Kapitał zakładowy 809 952,90zł

Skontaktuj się z nami

*pole obowiązkowe

Wyrażam zgodę na:
przetwarzanie danych przez Cube Group S.A. w związku z zapytaniemZobacz
otrzymywanie od Cube Group S.A. informacji na maila w związku z zapytaniem Zobacz
marketing Zobacz
informacje handlowe na maila: m.in. nowości produktowe, warsztaty, konferencji i wszelkie inicjatywy organizacyjne Zobacz
informacje handlowe na telefon: m.in. nowości produktowe, warsztaty, konferencje i wszelkie inicjatywy organizacyjne Zobacz
Informacje dot. ochrony danych osobowych. Zobacz