ENEL-MED

Jesteś tutaj

CO MÓWI KLIENT?

Enel-Med
ENEL-MED

Centrum Medyczne Enel-Med współpracuje z Cube Group od stycznia 2011 roku w zakresie marketingu w wyszukiwarkach internetowych. W trakcie współpracy, obejmującej linki sponsorowane agencja wyróżnia się bardzo dobrym zrozumieniem naszych potrzeb i efektywnością prowadzonych działań, jak również innowacyjnością.

Kampanie linków sponsorowanych prowadzone dla naszych usług oraz przychodni, szpitali i placówek charakteryzują się wysokimi standardami. Współpraca z Cube Group daje policzalne efekty, agencja ma elastyczne podejście, co pozwala  na opracowanie indywidualnych strategii promowania naszych usług.

Cube Group to wysoka jakość obsługi, szybkie reagowanie na zmiany oraz rzetelne zarządzanie budżetem kampanii. W każdej chwili możemy również swobodnie korzystać z szerokiej wiedzy pracowników agencji.

Potwierdzamy, że Cube Group jest profesjonalnym, godnym zaufania partnerem w zakresie marketingu w wyszukiwarkach.

Agnieszka Rodak, Kierownik Działu Marketingu i Komunikacji
Do pobrania:

  Wyślij zapytanie ofertowe

  *pole obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na:
  tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
  tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
  tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
  Klauzula informacyjna

  Jesteś zainteresowany ofertą:

  W pozostałych sprawach:

  Adres:

  Cube Group S.A.
  ul. Puławska 99A
  02-595 Warszawa