EUROFLORIST

Jesteś tutaj

CO MÓWI KLIENT?

EUROFLORIST

Euroflorist współpracuje z Cube Group od początku 2009 roku. Cube Group wykonuje dla nas prace związane z SEO jak również dostarcza nam usługę SEOapi. Zarówno działania związane z optymizacją naszej strony twojekwiaty.pl jak również automatyczne pozycjonowanie naszego serwisu, spełniają najwyższe standardy. Statystyki dotyczące realizowanych transakcji i generowanych przychodów rosną systematycznie od mementu rozpoczęcia współpracy. Od samego początku agencja wyróżnia innowacyjnością, efektywnością prowadzonych działań, jak również wysoką jakością obsługi klienta.

Proponowane przez Cube Group rozwiązania dają trwałe i policzalne efekty, przy jednoczesnej gwarancji wykorzystywania wyłącznie legalnych technik „White SEO”. Agencja charakteryzuje się indywidualnym podejściem, w sposób elastyczny przygotowuje strategię adekwatną do naszych potrzeb. Sumiennie realizuje założony budżet, raportując o podjętych działaniach na bieżąco.

Cube Group prowadzi działania sprawnie i efektywnie. Z tego miejsca rekomendujemy agencję jako partnera godnego zaufania, o dużej i fachowej wiedzy z zakresu SEO.

Andrzej Świderski, Członek Zarządu
Do pobrania:

  Wyślij zapytanie ofertowe

  *pole obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na:
  tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
  tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
  tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
  Klauzula informacyjna

  Jesteś zainteresowany ofertą:

  W pozostałych sprawach:

  Adres:

  Cube Group S.A.
  ul. Puławska 99A
  02-595 Warszawa