EUROFLORIST

Jesteś tutaj

CO MÓWI KLIENT?

EUROFLORIST

Euroflorist współpracuje z Cube Group od początku 2009 roku. Cube Group wykonuje dla nas prace związane z SEO jak również dostarcza nam usługę SEOapi. Zarówno działania związane z optymizacją naszej strony twojekwiaty.pl jak również automatyczne pozycjonowanie naszego serwisu, spełniają najwyższe standardy. Statystyki dotyczące realizowanych transakcji i generowanych przychodów rosną systematycznie od mementu rozpoczęcia współpracy. Od samego początku agencja wyróżnia innowacyjnością, efektywnością prowadzonych działań, jak również wysoką jakością obsługi klienta.

Proponowane przez Cube Group rozwiązania dają trwałe i policzalne efekty, przy jednoczesnej gwarancji wykorzystywania wyłącznie legalnych technik „White SEO”. Agencja charakteryzuje się indywidualnym podejściem, w sposób elastyczny przygotowuje strategię adekwatną do naszych potrzeb. Sumiennie realizuje założony budżet, raportując o podjętych działaniach na bieżąco.

Cube Group prowadzi działania sprawnie i efektywnie. Z tego miejsca rekomendujemy agencję jako partnera godnego zaufania, o dużej i fachowej wiedzy z zakresu SEO.

Andrzej Świderski, Członek Zarządu
Do pobrania:

KONTAKT

Cube Group S.A., ul. Puławska 99A, 02-595 Warszawa
Sąd Rejonowy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS 0000306712,
NIP 661-225-95-31, Kapitał zakładowy 809 952,90zł

Skontaktuj się z nami

*pole obowiązkowe

Wyrażam zgodę na:
przetwarzanie danych przez Cube Group S.A. w związku z zapytaniemZobacz
otrzymywanie od Cube Group S.A. informacji na maila w związku z zapytaniem Zobacz
marketing Zobacz
informacje handlowe na maila: m.in. nowości produktowe, warsztaty, konferencji i wszelkie inicjatywy organizacyjne Zobacz
informacje handlowe na telefon: m.in. nowości produktowe, warsztaty, konferencje i wszelkie inicjatywy organizacyjne Zobacz
Informacje dot. ochrony danych osobowych. Zobacz