GENERALI GROUP

Jesteś tutaj

CO MÓWI KLIENT?

Generali Group
GENERALI GROUP

Mamy przyjemność współpracować z Cube Group od 2010 roku w zakresie SEO. Od samego początku agencja wyróżniała się zrozumieniem naszych potrzeb i innowacyjnością.

Usługa pozycjonowania naszych stron daje trwałe efekty, zaś przeprowadzony audyt czyni je również policzalnymi. Dzięki legalnym technikom „White SEO” mamy pewność, że prowadzone działania mają najwyższe standardy.

Cube Group jest godnym zaufania partnerem, znającym potencjał Internetu, charakteryzującym się wysoką jakością obsługi klienta. Prowadzone przez agencję aktywności są rzetelnym odzwierciedleniem budżetu kampanii, a realizowane w sumienny sposób spełniają nasze oczekiwania.

Rekomendujemy Cube Group jako agencję spełniająca najwyższe standardy współpracy.

Marta Strzyżewska, Marketing Manager
Do pobrania:

  Wyślij zapytanie ofertowe

  *pole obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na:
  tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
  tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
  tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
  Klauzula informacyjna

  Jesteś zainteresowany ofertą:

  W pozostałych sprawach:

  Adres:

  Cube Group S.A.
  ul. Puławska 99A
  02-595 Warszawa