KRATKI.PL

Jesteś tutaj

CO MÓWI KLIENT?

KRATKI.PL

Nasza współpraca z Cube Group rozpoczęła się w lipcu 2016 roku i trwa, co nas bardzo cieszy, do dziś.

Specjaliści z Cube Group doskonale rozumieją specyfikę naszej branży. Widać, że dla nas starają się dowiedzieć absolutnie wszystkiego o naszych produktach, by jak najlepiej sprostać stawianym im wyzwaniom. Do tego zaoferowali i przeprowadzili usługi w tak szerokim zakresie, którego nie zagwarantowali nam wcześniejsi partnerzy. Agencja prowadzi dla nas kompleksowe, rozbudowane działania, z których jesteśmy naprawdę zadowoleni i widzimy, że przynoszą oczekiwane efekty. Przyczyniło się to do wzrostu naszych sprzedaży o 25%!

Tym jednak, co najbardziej wyróżnia współpracujących z nami ludzi z Cube Group, jest ich ogromne zaangażowanie w rozwój naszej firmy oraz wyraźne ciągłe podnoszenie poprzeczki na polu marketingu i sobie, i nam. W Kratki.pl traktujemy ich jak dobrych partnerów biznesowych, którzy potrafią dostarczyć realne efekty i ściśle współpracują z Klientem. Polecamy tę agencję!

Zbigniew Gołembiecki, Dyrektor ds. Sprzedaży Kratki.pl

Wyślij zapytanie ofertowe

*pole obowiązkowe

Wyrażam zgodę na:
tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
Klauzula informacyjna

Jesteś zainteresowany ofertą:

W pozostałych sprawach:

Adres:

Cube Group S.A.
ul. Puławska 99A
02-595 Warszawa