LINK 4

Jesteś tutaj

CO MÓWI KLIENT?

Link4
LINK4

Link4 rozpoczęło współpracę z Cube Group S.A. w zakresie reklamy w wyszukiwarkach w 2008 roku. Przez ponad rok współpracy nasze cele marketingowe są realizowane w należyty sposób, Współpraca z Cube Group przyczynia się do zwiększania liczby klientów pozyskiwanych co miesiąc z wyszukiwarek, przy zachowaniu niskich kosztów jednostkowych. Przy silnej konkurencji na rynku ubezpieczeń, jest to znakomity wynik.

Wysokie kwalifikacje oraz rzetelność pracowników Cube Group, jak również terminowość realizacji zadań są warte polecenia.

Z przyjemnością mo’gę polecić Cube Group S.A. jako rzetelnego i skutecznego usługodawcę, szczególnie tym firmom, które cenią sobie profesjonalizm i wysoki poziom obsługi, oraz tym, które chcą w sposób efektywny zwiększyć swoje wyniki sprzedażowe on-line.

Artur Więckowski, Dyrektor Departamentu Zarządzania Marką i Komunikacji
Do pobrania:

KONTAKT

Cube Group S.A., ul. Puławska 99A, 02-595 Warszawa
Sąd Rejonowy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS 0000306712,
NIP 661-225-95-31, Kapitał zakładowy 809 952,90zł

Skontaktuj się z nami

*pole obowiązkowe

Wyrażam zgodę na:
przetwarzanie danych przez Cube Group S.A. w związku z zapytaniemZobacz
otrzymywanie od Cube Group S.A. informacji na maila w związku z zapytaniem Zobacz
marketing Zobacz
informacje handlowe na maila: m.in. nowości produktowe, warsztaty, konferencji i wszelkie inicjatywy organizacyjne Zobacz
informacje handlowe na telefon: m.in. nowości produktowe, warsztaty, konferencje i wszelkie inicjatywy organizacyjne Zobacz
Informacje dot. ochrony danych osobowych. Zobacz