LINK 4

Jesteś tutaj

CO MÓWI KLIENT?

Link4
LINK4

Link4 rozpoczęło współpracę z Cube Group S.A. w zakresie reklamy w wyszukiwarkach w 2008 roku. Przez ponad rok współpracy nasze cele marketingowe są realizowane w należyty sposób, Współpraca z Cube Group przyczynia się do zwiększania liczby klientów pozyskiwanych co miesiąc z wyszukiwarek, przy zachowaniu niskich kosztów jednostkowych. Przy silnej konkurencji na rynku ubezpieczeń, jest to znakomity wynik.

Wysokie kwalifikacje oraz rzetelność pracowników Cube Group, jak również terminowość realizacji zadań są warte polecenia.

Z przyjemnością mo’gę polecić Cube Group S.A. jako rzetelnego i skutecznego usługodawcę, szczególnie tym firmom, które cenią sobie profesjonalizm i wysoki poziom obsługi, oraz tym, które chcą w sposób efektywny zwiększyć swoje wyniki sprzedażowe on-line.

Artur Więckowski, Dyrektor Departamentu Zarządzania Marką i Komunikacji
Do pobrania:

Wyślij zapytanie ofertowe

*pole obowiązkowe

Wyrażam zgodę na:
tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
Klauzula informacyjna

KONTAKT

Cube Group S.A., ul. Puławska 99A, 02-595 Warszawa
Sąd Rejonowy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS 0000306712,
NIP 661-225-95-31, Kapitał zakładowy 809 952,90zł
fax: (+48) 22 201 32 91