LINK 4

Jesteś tutaj

CO MÓWI KLIENT?

Link4
LINK4

Link4 rozpoczęło współpracę z Cube Group S.A. w zakresie reklamy w wyszukiwarkach w 2008 roku. Przez ponad rok współpracy nasze cele marketingowe są realizowane w należyty sposób, Współpraca z Cube Group przyczynia się do zwiększania liczby klientów pozyskiwanych co miesiąc z wyszukiwarek, przy zachowaniu niskich kosztów jednostkowych. Przy silnej konkurencji na rynku ubezpieczeń, jest to znakomity wynik.

Wysokie kwalifikacje oraz rzetelność pracowników Cube Group, jak również terminowość realizacji zadań są warte polecenia.

Z przyjemnością mo’gę polecić Cube Group S.A. jako rzetelnego i skutecznego usługodawcę, szczególnie tym firmom, które cenią sobie profesjonalizm i wysoki poziom obsługi, oraz tym, które chcą w sposób efektywny zwiększyć swoje wyniki sprzedażowe on-line.

Artur Więckowski, Dyrektor Departamentu Zarządzania Marką i Komunikacji
Do pobrania:

  Wyślij zapytanie ofertowe

  *pole obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na:
  tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
  tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
  tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
  Klauzula informacyjna

  Jesteś zainteresowany ofertą:

  W pozostałych sprawach:

  Adres:

  Cube Group S.A.
  ul. Puławska 99A
  02-595 Warszawa