MEDIA REGIONALNE

Jesteś tutaj

CO MÓWI KLIENT?

Media Regionalne
MEDIA REGIONALNE

Media Regionalne współpracują z Cube Group od grudnia 2010 roku. Współpraca obejmuje linki sponsorowane, działania afiliacyjne, kreacje i przygotowanie landing pagów, jak również organizację konkursów. Cube Group przygotowuje dla nas także dzialania z zakresu marketingu w wyszukiwarkach internetowych. We wszystkich obszarach Cube Group wyróżnia się kreatywnością oraz innowacyjnością, dostarczając usługi najwyższej jakości.

Kampanie linków sponsorowanych dla naszych produktów przewyższają standardy i spełniają nasze oczekiwania. Agencja przygotowuje i optymalizuje kampanie, jak również projektuje, wykonuje, a następnie testuje strony docelowe produktów.

Współpraca przy pracach graficznych przebieg w atmosferze zrozumienia, indywidualnego podejścia do każdego projektu oraz charakteryzuje się wysokim standardem wykonania. Indywidualne podejście do klienta, jak również bardzo dobra komunikacja z zespołem owocują bardzo dobrymi wynikami, które wspólnie osiągamy.

Cube Group dobrze rozumie nasze potrzeby, posiada ogromną wiedzę z zakresu marketingu internetowego, co przekłada się na osiągane przez nas cele marketingowe i sprzedażowe. Wysoka jakość obsługi, sprawne prowadzanie działań, szybkie reagowanie na zmiany oraz rzetelne zarządzanie budżetem kampanii to kolejne cechy tej agencji.

Cieszymy się z tej współpracy i potwierdzamy, że Cube Group jest profesjonalnym, godnym zaufania partnerem.

Hubert Żyżkowski, Kierownik ds. Marketingu i PR
Do pobrania:

KONTAKT

Cube Group S.A., ul. Puławska 99A, 02-595 Warszawa
Sąd Rejonowy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS 0000306712,
NIP 661-225-95-31, Kapitał zakładowy 809 952,90zł

Skontaktuj się z nami

*pole obowiązkowe

Wyrażam zgodę na:
przetwarzanie danych przez Cube Group S.A. w związku z zapytaniemZobacz
otrzymywanie od Cube Group S.A. informacji na maila w związku z zapytaniem Zobacz
marketing Zobacz
informacje handlowe na maila: m.in. nowości produktowe, warsztaty, konferencji i wszelkie inicjatywy organizacyjne Zobacz
informacje handlowe na telefon: m.in. nowości produktowe, warsztaty, konferencje i wszelkie inicjatywy organizacyjne Zobacz
Informacje dot. ochrony danych osobowych. Zobacz