MEDIA REGIONALNE

Jesteś tutaj

CO MÓWI KLIENT?

Media Regionalne
MEDIA REGIONALNE

Media Regionalne współpracują z Cube Group od grudnia 2010 roku. Współpraca obejmuje linki sponsorowane, działania afiliacyjne, kreacje i przygotowanie landing pagów, jak również organizację konkursów. Cube Group przygotowuje dla nas także dzialania z zakresu marketingu w wyszukiwarkach internetowych. We wszystkich obszarach Cube Group wyróżnia się kreatywnością oraz innowacyjnością, dostarczając usługi najwyższej jakości.

Kampanie linków sponsorowanych dla naszych produktów przewyższają standardy i spełniają nasze oczekiwania. Agencja przygotowuje i optymalizuje kampanie, jak również projektuje, wykonuje, a następnie testuje strony docelowe produktów.

Współpraca przy pracach graficznych przebieg w atmosferze zrozumienia, indywidualnego podejścia do każdego projektu oraz charakteryzuje się wysokim standardem wykonania. Indywidualne podejście do klienta, jak również bardzo dobra komunikacja z zespołem owocują bardzo dobrymi wynikami, które wspólnie osiągamy.

Cube Group dobrze rozumie nasze potrzeby, posiada ogromną wiedzę z zakresu marketingu internetowego, co przekłada się na osiągane przez nas cele marketingowe i sprzedażowe. Wysoka jakość obsługi, sprawne prowadzanie działań, szybkie reagowanie na zmiany oraz rzetelne zarządzanie budżetem kampanii to kolejne cechy tej agencji.

Cieszymy się z tej współpracy i potwierdzamy, że Cube Group jest profesjonalnym, godnym zaufania partnerem.

Hubert Żyżkowski, Kierownik ds. Marketingu i PR
Do pobrania:

  Wyślij zapytanie ofertowe

  *pole obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na:
  tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
  tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
  tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
  Klauzula informacyjna

  Jesteś zainteresowany ofertą:

  W pozostałych sprawach:

  Adres:

  Cube Group S.A.
  ul. Puławska 99A
  02-595 Warszawa