NAZWA.PL

Jesteś tutaj

CO MÓWI KLIENT?

Nazwa.pl
NAZWA.PL

nazwa.pl już od kilku lat współpracuje z Cube Group. Pozwoliło nam to zoptymalizować kampanie prowadzone w wyszukiwarkach.

Wspólnie wypracowane rozwiązania przyniosły wzrost rentowności działań reklamowych, a także zwiększenie efektywności w pozyskiwaniu klientów.

Wszystkie działania agencji przeprowadzane są szybko, sprawnie oraz terminowo. Wysoka jakość obsługi klienta oraz profesjonalizm prowadzonych działań to niewątpliwe atuty Cube Group. Współpraca przebiega bez zarzutu oraz w miłej atmosferze.

Po tak długiej współpracy możemy polecić usługi Cube Group wszystkim przedsiębiorcom zainteresowanym zwiększeniem skuteczności działań marketingowych w internecie.

Kalina Pieciun-Regulska, Dyrektor Działu Marketingu
Do pobrania:

  Wyślij zapytanie ofertowe

  *pole obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na:
  tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
  tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
  tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
  Klauzula informacyjna

  Jesteś zainteresowany ofertą:

  W pozostałych sprawach:

  Adres:

  Cube Group S.A.
  ul. Puławska 99A
  02-595 Warszawa