NEO24.PL

Jesteś tutaj

CO MÓWI KLIENT?

NEO24.pl
NEO24.PL

Z firmą Cube Group mamy przyjemność współpracować od dłuższego czasu. Agencja od samego początku dała się poznać jako zespół godnych zaufania profesjonalistów. Kampanie linków sponsorowanych w wyszukiwarkach, których budwoą zajęła się Cube Group w pełni sprostały naszym oczekiwaniom i przełożyły sie bezpośrednio na nasze wyniki sprzedażowe.

Polecam zespół Cube Group jako grono ekspertów oddanych klientowi, szybko reagujących na zmiany, otwartych, a przede wszystkim na najefektywniejszy przebieg współpracy.

Dzisiejszy rynek chrakteryzuje się ogromną liczbą firm, ale to wlaśnie Cube Group zdobył nasze uznanie i z tą firmą mamy nadzieję będziemy mieli przyjemność pracować jak najdłużej. Dla wspólnych sukcesów w Internecie!

Maciej Idzikowski, Prezes Zarządu

Do pobrania:

  Wyślij zapytanie ofertowe

  *pole obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na:
  tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
  tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
  tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
  Klauzula informacyjna

  Jesteś zainteresowany ofertą:

  W pozostałych sprawach:

  Adres:

  Cube Group S.A.
  ul. Puławska 99A
  02-595 Warszawa