ORANGE

Jesteś tutaj

CO MÓWI KLIENT?

orange
ORANGE

Cube Group S.A. współpracuje z firmą Orange S.A. w zakresie budowy i implementacji strategii Search Engine Marketing od 2006 roku. Rezultaty, które zostały osiągnięte w trakcie współpracy z agencją wpłynęły na wzrost świadomości marki wśród Internautów, a co najważniejsze znacząco przyczyniły się do osiągniętych wyników sprzedażowych. Specjaliści z Cube Group wykazali się dużą wiedzą zawsze rekomendując rozwiązania zorientowane na osiągnięcie pożądanych efektów. Nie bez znaczenia jest również innowacyjne podejście firmy do planowania i optymalizowania kampanii w wyszukiwarkach. Biorąc pod uwagę dotychczasową współpracę z Cube Group pragnę rekomendować usługi agencji każdej firmie, jako rzetelnego i zaufanego partnera, posiadającego olbrzymią wiedze teoretyczną i praktyczną o reklamie w wyszukiwarkach.

Grzegorz Pawłowicz, Dyrektor ds. Rozwoju i Utrzymania Klienta
Do pobrania:

Wyślij zapytanie ofertowe

*pole obowiązkowe

Wyrażam zgodę na:
tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
Klauzula informacyjna

Jesteś zainteresowany ofertą:

W pozostałych sprawach:

Adres:

Cube Group S.A.
ul. Puławska 99A
02-595 Warszawa