PERHAPSME.COM

Jesteś tutaj

CO MÓWI KLIENT?

PerhapsMe
PERHAPSME.COM

Serwis Perhapsme.com ma przyjemność współpracować z Cube Group od 2011 roku. Od samego początku współpraca układa się bardzo dobrze i przebiega w atmosferze pełnego zrozumienia naszych potrzeb. Agencja dostarcza nam rozwiązania afiliacyjne, za pośrednictwem sieci NetSales, której jest właścicielem. Cube Group prowadzi dla nas kampanie sprzedażowe, zajmuje się ich bieżącą optymalizacją. Korzystamy również z rozwiązań skierowanych do wyszukiwarek cenowych, co pomaga nam osiągać nasze biznesowe cele.

Cube Group, w tym również zespół sieci afiliacyjnej NetSales wyróżnia się kreatywnością oraz innowacyjnością, dostarczając usługi najwyższej jakości.

Dzięki proponowanym działaniom optymalizujemy nasze koszty, zwiększamy wyniki sprzedażowe oraz testujemy nowe rozwiązania, które mają pomóc przy realizacji naszych celów marketingowych. Cube Group to profesjonalizm, zrozumienie zapotrzebowania klienta, indywidualne podejściem do każdego zadania oraz wysoki standard świadczonych usług.

Cube Group jest partnerem cieszącym się naszym zaufaniem i z tego miejsca rekomendujemy agencję do współpracy.

Do pobrania:

  Wyślij zapytanie ofertowe

  *pole obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na:
  tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
  tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
  tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
  Klauzula informacyjna

  Jesteś zainteresowany ofertą:

  W pozostałych sprawach:

  Adres:

  Cube Group S.A.
  ul. Puławska 99A
  02-595 Warszawa