PROMEDICA24

Jesteś tutaj

CO MÓWI KLIENT?

PROMEDICA24

Cube Group jest naszym partnerem w zakresie marketingu od kwietnia 2015 roku i od tego czasu efektywnie wspiera nas w realizacji naszych celów biznesowych.

Zespół kompleksowo obsługuje nas w zakresie działań e-marketingowych, których celem jest m.in. rekrutacja opiekunek seniorów za granicą: w Anglii i w Niemczech. Wśród prowadzonych aktywności można wymienić m.in. przygotowanie strategii, działania w ramach Google AdWords, remarketing, e-mail marketing, projekrowania kreacji zgodnie z podejściem performance-based design oraz bieżącą, ciągłą optymalizację pod kątem kosztów i ROI.

O tym, że współpraca jest bardzo udana, świadczy m.in. sukces naszej internetowej kampanii rekrutacyjnej „Mamy dla Ciebie pracę”. Osiągnęliśmy nie tylko bardzo dobre wyniki (+48% leadów więcej w porównaniu do roku poprzedniego, przy koszcie leada niższym o 17%), ale także prestiżową branżową nagrodę – kampanię wyróżniki marketerzy zasiadający w jury konkursu MIXX AWARDS na najbardziej efektywne i kreatywne kampanie.

Polecamy Cube Group jako efektywnego, kreatywnego i zaangażowanego partnera do działań marketingowych.

Dorota Bratowska-Świacka, Dyrektor Marketingu Grupy Kapitałowej Promedica24

  Wyślij zapytanie ofertowe

  *pole obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na:
  tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
  tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
  tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
  Klauzula informacyjna

  Jesteś zainteresowany ofertą:

  W pozostałych sprawach:

  Adres:

  Cube Group S.A.
  ul. Puławska 99A
  02-595 Warszawa