PROMEDICA24

Jesteś tutaj

CO MÓWI KLIENT?

PROMEDICA24

Cube Group jest naszym partnerem w zakresie marketingu od kwietnia 2015 roku i od tego czasu efektywnie wspiera nas w realizacji naszych celów biznesowych.

Zespół kompleksowo obsługuje nas w zakresie działań e-marketingowych, których celem jest m.in. rekrutacja opiekunek seniorów za granicą: w Anglii i w Niemczech. Wśród prowadzonych aktywności można wymienić m.in. przygotowanie strategii, działania w ramach Google AdWords, remarketing, e-mail marketing, projekrowania kreacji zgodnie z podejściem performance-based design oraz bieżącą, ciągłą optymalizację pod kątem kosztów i ROI.

O tym, że współpraca jest bardzo udana, świadczy m.in. sukces naszej internetowej kampanii rekrutacyjnej „Mamy dla Ciebie pracę”. Osiągnęliśmy nie tylko bardzo dobre wyniki (+48% leadów więcej w porównaniu do roku poprzedniego, przy koszcie leada niższym o 17%), ale także prestiżową branżową nagrodę – kampanię wyróżniki marketerzy zasiadający w jury konkursu MIXX AWARDS na najbardziej efektywne i kreatywne kampanie.

Polecamy Cube Group jako efektywnego, kreatywnego i zaangażowanego partnera do działań marketingowych.

Dorota Bratowska-Świacka, Dyrektor Marketingu Grupy Kapitałowej Promedica24

KONTAKT

Cube Group S.A., ul. Puławska 99A, 02-595 Warszawa
Sąd Rejonowy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS 0000306712,
NIP 661-225-95-31, Kapitał zakładowy 809 952,90zł

Skontaktuj się z nami

*pole obowiązkowe

Wyrażam zgodę na:
przetwarzanie danych przez Cube Group S.A. w związku z zapytaniemZobacz
otrzymywanie od Cube Group S.A. informacji na maila w związku z zapytaniem Zobacz
marketing Zobacz
informacje handlowe na maila: m.in. nowości produktowe, warsztaty, konferencji i wszelkie inicjatywy organizacyjne Zobacz
informacje handlowe na telefon: m.in. nowości produktowe, warsztaty, konferencje i wszelkie inicjatywy organizacyjne Zobacz
Informacje dot. ochrony danych osobowych. Zobacz