SANTANDER CONSUMER BANK

CO MÓWI KLIENT?

SANTANDER CONSUMER BANK

Santander Consumer Bank współpracuje z Cube Group w zakresie marketingu w wyszukiwarkach internetowych nieprzerwanie od 2015 roku. W trakcie naszej współpracy w zakresie SEM oraz SEO wspieranego content marketingiem, agencja wykazała się wiedzą i zrozumieniem naszych potrzeb, a także inicjatywą i innowacyjnością, które przełożyły się na efektywność prowadzonych działań.

Współpraca z Cube Group przyniosła Santander Consumer Bank wymierne, pozytywne rezultaty.

W zakresie SEO w gestii agencji były: wsparcie podczs tworzenia i uruchamiania nowej wersji witryny oraz jej optymalizacja, a także przygotowanie artykułów tematycznych i ich publikacja oraz pozyskiwanie linków dochodzących. Wywiązano sięz tego bez zarzutu, a usługa daje trwałe, policzalne rezultaty. Wiedza, doświadczenie oraz zrozumienie naszych potrzeb pozwoliły na opracowanie efektywnej strategii SEO dla produktów banku.

W zakresie SEM (Google AdWords) wykorzystano zarówno potencjał wyszukiwarki Google, poczty Gmail, remarketingu oraz kampanii display. Atutem współpracy z agencją były: działania typu performance, skutkujące satysfakcjonującymi, policzalnymi efektami, odpowiedzialnym i elastycznym zarządzaniem budżetem kampanii. Dodatkowym atutem była szybkość reakcji na zmiany naszych produktów oraz priorytetów.

Cube Group to partner, który dobrze rozumie potrzeby Santander Consumer Bank, a jego działania systematycznie wspierają nasze cele marketingowe i sprzedażowe.

Z poważaniem
Dariusz Józefiak, Dyrektor Departamentu Marketingu i Reklamy

  Wyślij zapytanie ofertowe

  *pole obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na:
  tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
  tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
  tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
  Klauzula informacyjna

  Jesteś zainteresowany ofertą:

  W pozostałych sprawach:

  Adres:

  Cube Group S.A.
  ul. Puławska 99A
  02-595 Warszawa