SANTANDER CONSUMER BANK

CO MÓWI KLIENT?

SANTANDER CONSUMER BANK

Santander Consumer Bank współpracuje z Cube Group w zakresie marketingu w wyszukiwarkach internetowych nieprzerwanie od 2015 roku. W trakcie naszej współpracy w zakresie SEM oraz SEO wspieranego content marketingiem, agencja wykazała się wiedzą i zrozumieniem naszych potrzeb, a także inicjatywą i innowacyjnością, które przełożyły się na efektywność prowadzonych działań.

Współpraca z Cube Group przyniosła Santander Consumer Bank wymierne, pozytywne rezultaty.

W zakresie SEO w gestii agencji były: wsparcie podczs tworzenia i uruchamiania nowej wersji witryny oraz jej optymalizacja, a także przygotowanie artykułów tematycznych i ich publikacja oraz pozyskiwanie linków dochodzących. Wywiązano sięz tego bez zarzutu, a usługa daje trwałe, policzalne rezultaty. Wiedza, doświadczenie oraz zrozumienie naszych potrzeb pozwoliły na opracowanie efektywnej strategii SEO dla produktów banku.

W zakresie SEM (Google AdWords) wykorzystano zarówno potencjał wyszukiwarki Google, poczty Gmail, remarketingu oraz kampanii display. Atutem współpracy z agencją były: działania typu performance, skutkujące satysfakcjonującymi, policzalnymi efektami, odpowiedzialnym i elastycznym zarządzaniem budżetem kampanii. Dodatkowym atutem była szybkość reakcji na zmiany naszych produktów oraz priorytetów.

Cube Group to partner, który dobrze rozumie potrzeby Santander Consumer Bank, a jego działania systematycznie wspierają nasze cele marketingowe i sprzedażowe.

Z poważaniem
Dariusz Józefiak, Dyrektor Departamentu Marketingu i Reklamy

KONTAKT

Cube Group S.A., ul. Puławska 99A, 02-595 Warszawa
Sąd Rejonowy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS 0000306712,
NIP 661-225-95-31, Kapitał zakładowy 809 952,90zł

Skontaktuj się z nami

*pole obowiązkowe

Wyrażam zgodę na:
przetwarzanie danych przez Cube Group S.A. w związku z zapytaniemZobacz
otrzymywanie od Cube Group S.A. informacji na maila w związku z zapytaniem Zobacz
marketing Zobacz
informacje handlowe na maila: m.in. nowości produktowe, warsztaty, konferencji i wszelkie inicjatywy organizacyjne Zobacz
informacje handlowe na telefon: m.in. nowości produktowe, warsztaty, konferencje i wszelkie inicjatywy organizacyjne Zobacz
Informacje dot. ochrony danych osobowych. Zobacz