UNION INVESTMENT

Jesteś tutaj

CO MÓWI KLIENT?

Union Investment
UNION INVESTMENT

Agencja Cube Group S.A. współpracuje z Union Investment w zakresie realizacji działan marketingowych w Internecie od 2008 roku. Jest ona wiarygodnym i rzetelnym partnerem, którego usługi warto polecić.

Wyznaczone przez nas zadania w szczególnie wrażliwym dla nas projekcie internetowym są realizowane szybko i sprawnie. Przy ich realizacji pracownicy Cube wykazują się kreatywnością i rzetelenością. Dużą uwagę przywiązują do innwowacyjnych rozwiązań i niekonwencjonalnych podejść, zwłaszcza w zakresie efektywności projektów.

Cube Group mogę określić jako zaufanego partnera z rozległą wiedzą, użyteczną w planowaniu strategicznych działań w Internecie oraz ich realizacji.

Bazując na dotychczasowej, prawie 2-letniej współpracy, z pełnym przekonaniem mogę polecić Cube Group jako rzetelną firmę, która w innowacyjny sposób dąży do realizacji postawionych im zadań.

Agnieszka Padzik – Wołos, Zastępca Dyrektora ds.Marketingu i Komunikacji, Internet i Nowe Media
Do pobrania:

KONTAKT

Cube Group S.A., ul. Puławska 99A, 02-595 Warszawa
Sąd Rejonowy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS 0000306712,
NIP 661-225-95-31, Kapitał zakładowy 809 952,90zł

Skontaktuj się z nami

*pole obowiązkowe

Wyrażam zgodę na:
przetwarzanie danych przez Cube Group S.A. w związku z zapytaniemZobacz
otrzymywanie od Cube Group S.A. informacji na maila w związku z zapytaniem Zobacz
marketing Zobacz
informacje handlowe na maila: m.in. nowości produktowe, warsztaty, konferencji i wszelkie inicjatywy organizacyjne Zobacz
informacje handlowe na telefon: m.in. nowości produktowe, warsztaty, konferencje i wszelkie inicjatywy organizacyjne Zobacz
Informacje dot. ochrony danych osobowych. Zobacz