UNION INVESTMENT

Jesteś tutaj

CO MÓWI KLIENT?

Union Investment
UNION INVESTMENT

Agencja Cube Group S.A. współpracuje z Union Investment w zakresie realizacji działan marketingowych w Internecie od 2008 roku. Jest ona wiarygodnym i rzetelnym partnerem, którego usługi warto polecić.

Wyznaczone przez nas zadania w szczególnie wrażliwym dla nas projekcie internetowym są realizowane szybko i sprawnie. Przy ich realizacji pracownicy Cube wykazują się kreatywnością i rzetelenością. Dużą uwagę przywiązują do innwowacyjnych rozwiązań i niekonwencjonalnych podejść, zwłaszcza w zakresie efektywności projektów.

Cube Group mogę określić jako zaufanego partnera z rozległą wiedzą, użyteczną w planowaniu strategicznych działań w Internecie oraz ich realizacji.

Bazując na dotychczasowej, prawie 2-letniej współpracy, z pełnym przekonaniem mogę polecić Cube Group jako rzetelną firmę, która w innowacyjny sposób dąży do realizacji postawionych im zadań.

Agnieszka Padzik – Wołos, Zastępca Dyrektora ds.Marketingu i Komunikacji, Internet i Nowe Media
Do pobrania:

  Wyślij zapytanie ofertowe

  *pole obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na:
  tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
  tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
  tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
  Klauzula informacyjna

  Jesteś zainteresowany ofertą:

  W pozostałych sprawach:

  Adres:

  Cube Group S.A.
  ul. Puławska 99A
  02-595 Warszawa