WINE ADVISORS

Jesteś tutaj

CO MÓWI KLIENT?

Spółka Wine Advisors rozpoczęła współpracę z Cube Group w zakresie marketingu afiliacyjnego latem 2011 roku. Podjęliśmy współpracę z siecią afiliacyjną NetSales, należącą do agencji. Rozwiązania zaproponowane przez zespół Cube Group stanowiły podstawę naszej sprzedażowej obecności w Internecie i bardzo pozytywnie wpłynęły na zwiększenie naszej sprzedaży. Średnie koszty pozyskania Klienta mieszczą się w planowanym zakresie, a tym samym prowadzona sprzedaż jest jak najbardziej rentowna. Z dostępnych nam informacji wynika, ze także dla drugiej strony tzn. dla Wydawców nasz program jest atrakcyjny i rentowny.

Cenimy Cube Group, w tym również zespół sieci afiliacyjnej NetSaies za wykazany podczas współpracy profesjonalizm i innowacyjność. Agencja dostarcza usługi najwyższej jakości, dbając o obsługę kiienta i właściwe raportowanie. Jesteśmy przeświadczeni, że jest to partner o szerokiej wiedzy eksperckiej – która w pełni oddaje do naszej dyspozycji, dzielący się swoimi doświadczeniami, wzbudzający zaufanie i w pełni zaangażowany w działania.

Jesteśmy przekonani, że Cube Group jest partnerem godnym zaufania i w pełni rekomendujemy współpracę z agencją.

Marcin Piwecki, Prezes Zarządu
Do pobrania:

  Wyślij zapytanie ofertowe

  *pole obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na:
  tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
  tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
  tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
  Klauzula informacyjna

  Jesteś zainteresowany ofertą:

  W pozostałych sprawach:

  Adres:

  Cube Group S.A.
  ul. Puławska 99A
  02-595 Warszawa