Szkolenia Google AdWords – Specjalizujemy się w szkoleniach oraz warsztatach produktowych Google AdWords, na poziomie podstawowym, średniozaawansowanym i zaawansowanym, w których pokazujemy jak efektywnie wykorzystać potencjał wyszukiwarki Google oraz sieci reklamowej Google (YouTube, Gmail, Remarketing). Kursy dedykujemy osobom zaczynającym przygodę z AdWords jak i bardziej doświadczonym marketerom czy managerom wyższego szczebla. Po ukończeniu szkolenia gwarantujemy konkretny upgrade wiedzy, imienny certyfikat, kupony na reklamę Google AdWords oraz gadżety Google.

  Wyślij zapytanie ofertowe

  *pole obowiązkowe

  Wyrażam zgodę na:
  tak Oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności
  tak Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Cube Group S.A. z siedzibą przy ul. Puławskiej 99A, na podany przeze mnie adres email, newsletterów dotyczących produktów i usług własnych jak również informacji handlowych dotyczących warsztatów, konferencji oraz pozostałych treści marketingowych.
  tak Wyrażam zgodę na wykorzystanie automatycznych systemów wywołujących oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych (email marketing) w ww. celu.
  Klauzula informacyjna

  Jesteś zainteresowany ofertą:

  W pozostałych sprawach:

  Adres:

  Cube Group S.A.
  ul. Puławska 99A
  02-595 Warszawa